#1 Përse Duhet Fuqizuar Femra Muslimane Ekonomikisht

#1 Përse Duhet Fuqizuar Femra Muslimane Ekonomikisht

Desde: Si Hadija
1 0 hace un mes
Gratë muslimane dhe fuqizimi i tyre ekonomik. Si ndikon në peshimin e balancave familjare. Dhe në projektim i të ardhmes së saj në optikën e realizimit personal.

Síguenos en Facebook

iAB member
Copyright 2020 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Crear un podcast - New York, NY
Help